Doubles 2019-20

Holder - Matty Challen and Frankie Merola

Prelim - BEFORE Thursday November 14th, 2019
Best of 5
HOME AWAY
Janet Hawkeswood & Matt Legg (Chequers) 1 v 3 Lee McAllister & Kenny Saunders (Prince of Wales)
Sean Osgathorp & Andy (Red Lion Cassington) 3 v 0 Lee Clarke & Steve Clarke (Chequers)
Jaz Tharpar & Shavi Sundar (TJ's) 1 v Stewart Clarke & Ady Fenemore (West Oxford D.C)
Shane Whalley & Chris Souch (Cricketers) 1 v 3 Andrew Seeney & Leigh Baker (Oracle)
Last 64 - Thursday November 14th, 2019
Best of 5
HOME AWAY
Steve Oliver & Arron Wicks (Northway S.C) v Julian Wood & Greg Warland (J's Sports Bar)
Lee McAllister & Kenny Saunders v Aidan Maulson & Ady Bowden (E.O.C.C)
John Page & Jay Aktar (Northway S.C) v Simon Anderson & Max Emery (J's Sports Bar)
Ed Walker & Rob Jeffrey (Garsington S.C) 1 v 3 Dave Fowles & Nick Cornborough (Garsington S.C)
Aaron Lewis & Keith Hollis (Catherine Wheel) 3 v 2 David Harrison & Dan Brooks (Swan) Eynsham
Chris Smith & Neil Buckingham (N.O.C.C) v S Johnson & J McCracken (White Horse)
Paul Smith & Ross Gibson (Midget) R v R Keith Taylor & Jordan Ford (Oracle)
Barry Wixey & James Egleston (E.O.C.C) v Paul Ashton & Dan Farmer (Garsington S.C)
Julian Price & Nathan Price (J'S Sports Bar) v Paul Anderson & Mark Taylor (Shotz Pool Club)
Malc Lewis & Kevin Mcilroy (Donnington Social Club) 3 v 2 Adam Clemson & Craig Bustin (E.O.C.C)
Owen Cripps & Robert Cox (Oracle) 0 v 3 Nick Mansell & Roger Goodall (Midget)
Mark Lewis & Reece Hancox (J's Sports Bar) 3 v 0 Josh Woodward & Dillan Cox (J's Sports Bar)
Jimmy Ewers & Andy Smy (Six Bells) v Alan Doherty & Tony Scoglio (Oracle)
Laurie Wheeler & Stewart Woods (Cricketers) 2 v 3 Michael Hanlon & Darren Tombs (Blackbird)
Matt Cooke & Darren Goodale (Oracle) 1 v 3 Pete Maconochie & Lee Brown John (Oracle)
Sean Osgathorp & Andy (Red Lion Cassington) 3 v 1 Dave Crawford & Mattie Hawkins (J's Sports Bar)
Jamie Lewis & Ryan Bartlett (Donnington Social Club) 1 v 3 Ian Clarke & Tim Parker (West Oxford D.C)
Salli Merola & Another (J's Sports Bar) v Andy Blythe & Elliot Blythe (Oracle)
Lee Anderson & James Douglas (Malborough Club) 3 v 2 Jamie Power & Ash Penny Larter (N.O.C.C)
Dan Mullin & Craig Aston (Swan Eynsham) v Michael Keady & Mitch Maulson (E.O.C.C)
Gary Bohm & Another (Northway S.C) 0 v 3 Nick Legg & Gordon Clarke (Chequers)
Dean Sherlock & Connor Hiles (Six Bells Kidlington) 1 v 3 Simon Rowe & Matty Woodley (Midget)
Jez Thompson & Kerry Alderson (N.O.C.C) v Jaz Tharpar & Shavi Sundar (TJ'S)
Harry Beiteridge & Steve Jordan (Swan) Eynsham 0 v 3 Paul Carter & Karl Walker (Oracle)
Priyan Shah & Chris Gillan (Six Bells Kidlington) 2 v 3 Nathan Brooks & Archie Davis (Tiddington Cricket Club)
David Gates & Paul Tucker (Six Bells Quarry) 3 v 1 Matty Challen & Frankie Merola (J's Sports Bar)
Josh McCamley & Pery Dodson (J's Sports Bar) 3 v 1 Nigel Busby & Michael Stemp (Malborough Club)
Nick Pykett & Matt Maule (Tiddington Cricket Club) 3 v 0 Andrew Seeney & Leigh Baker (Oracle)
Ali Neip McIntyre & Tony Wilkins (White Horse) 3 v 2 Scott Willoughby & Jamie Hudson (Six Bells) Kidlington
Canio and Mark Spence (White Hart Wolvercote) 3 v 2 A.J Wilson & N Savins (White Horse)
Taff Davies & John Luciw (E.O.C.C) 2 v 3 Liam O'Sullivan & Dean Simms (Six Bells) Quarry
Marcus Copelin & Carl (Red Lion) Cassington 3 v 0 Robbie B & Mark Finch (Red Lion) Cassington